Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
Wakacyjna promocja w Energym Kraków

Promocja na karnety w Energym od 12 czerwca 2017 do 30 września 2017!

czytaj więcej ›


Promocja

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty promocyjnej na karnety!

czytaj więcej ›


Wytnij się na wakacje z Energym

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Wytnij się na wakacje z Energym". Zgłoś się na recepcji klubu! Do wygrania wspaniałe nagrody!

czytaj więcej ›


Karta lojalnościowa Energym

Regularnie nas odwiedzasz? Załóż kartę lojalnościową, zbieraj naklejki i zdobywaj nagrody!

czytaj więcej ›


Promocja "Summer bodies are made in the winter"

Już dziś zacznij przygotowywać swoją sylwetkę na lato!

czytaj więcej ›


Inauguracja Sezonu Letniego z Ladies Clinic

Energym po raz kolejny jest Partnerem podczas eventu Ladies Clinic. Tym razem jest to Inauguracja Sezonu Letniego w trakcie którego będzie można wylosować liczne nagrody, między innymi karnety do Energym Fitness Club!

czytaj więcej ›


X-tremalia za nami!

Wyjątkowa część Juwenaliów w ekstremalnym wydaniu - X-tremalia i siłowanie na rękę z Energymowym Mistrzem! Dziękujemy, że tak wielu z Was postanowiło spędzić Juwenalia sportowo i aktywnie.Cieszymy się, że te atrakcje cieszyły się tak dużym zainteresowaniem i już nie możemy doczekać się kolejnej edycji tej studenckiej imprezy.

czytaj więcej ›


Made by Energym - konkurs!!!

Trwa konkurs "MADE BY ENERGYM"!!

czytaj więcej ›


X-TREMALIA z Energym!

Aktywna rozrywka podczas Juwenaliów? X-TREMALIA! Już 9 maja druga edycja tej wyjątkowej imprezy. -przyjdź na trening sztuk walki przeprowadzany przez znanego zawodnika MMA Tomasza „Gorilla” Drwala - jeśli posiadasz ROLKI, koniecznie wpadnij z nimi na Kampus UEK, jeśli nie- damy Ci je i poćwiczysz jazdę z pomocą KKSW KRAK i White SPORTS, ponadto zobaczysz najlepszych w Polsce slalomowców wywijających między kubeczkami, a na deser zapraszamy na nocny przejazd juwenaliowy wraz z „Kraków Rolki i MY” - ARMWRESTING, czyli sprawdź swoje siły w mocowaniu się na rękę z wicemistrzem Polski i dowiedz się jak zrobić, aby zawsze wygrywać z najlepszymi! Dla uczestników czekają atrakcyjne nagrody, dlatego warto zapisywać się już teraz. - specjaliści BACKSPIN zaprezentują co można wyczyniać przy pomocy jojo i… jednej ręki - skorzystaj zupełnie za darmo z EKSTREMALNEGO SPRZĘTU wypożyczalni Eldex-Sky – szczudła do skakania, elektryczne deskorolki lub coś innego – wybór należy do Ciebie! - spraw, aby Kampus UEK zawirował wskakując na specjalnie przygotowaną odlotową TRAMPOLINĘ Do zobaczenia już w czwartek!

czytaj więcej ›


Energym najlepszą siłownią Krakowa!

Dziękujemy! Dzięki Waszemu zaangażowaniu i każdemu oddanemu głosowi zdobyliśmy zaszczytny tytuł "Najlepszej siłowni Krakowa" w plebiscycie organizowanym przez portal Moje Miasto. Zrobimy wszystko, aby Was nie zawieźć i każdego dnia na nowo zasługiwać na to miano. Dziękujemy za docenienie naszych starań, profesjonalizmu naszych Trenerów i wyjątkowości miejsca, jakim jest Energym! Do zobaczenia na treningach!

czytaj więcej ›