Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
Czas na płaski brzuch!

Płaski brzuch to marzenie większości z nas. Nie tylko wygląda dobrze w kostiumie kąpielowym, ale przede wszystkim czujemy się z nim wspaniale. Często próby osiągnięcia zadowalającego efektu na własną rękę są okupione godzinami wyczerpujących ćwiczeń i frustracji, a efektu może nie być widać pomimo wysiłków. Dlatego uruchomiliśmy program zajęć Płaski brzuch, gdzie pod okiem naszych profesjonalnych (ale też sympatycznych) trenerek - Asi i Moniki, osiągniesz efekt o jakim marzysz, bez presji i w przyjaznej atmosferze. Ćwiczenia skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.


płaski brzuch fitness

Nie tylko ćwiczenia

Ćwiczenia to nie wszystko, swoją drogę do płaskiego brzucha warto zacząć od odpowiedniej diety, która nie tylko sprawi, że zgubisz boczki, ale utrzymasz w równowadze florę jelitową i procesy trawienne. Nasi dietetycy pomogą ci ułożyć jadłospis, najkorzystniejszy dla twoich przyzwyczajeń i planu dnia. Idealny brzuch jest w twoim zasięgu, nawet jeśli prowadzisz siedzący tryb życia. Nie musisz uczestniczyć w innych naszych programach ćwiczeniowych, żeby zacząć swoją przemianę.


Na czym to polega?

Trening zwykle podzielony jest na dwie części: cardio i kształtowanie mięśni. Dzięki nim spalisz kalorie i rozgrzejesz się, a następnie będziesz kształtować mięśnie. Program Płaski brzuch spełnia kilka funkcji. Poza wspomnianą wcześniej utratą wagi, wymodelujesz sylwetkę i poprawisz znacznie swoją kondycję. Jednak co najważniejsze, poczujesz się lżej na ciele i na duchu! Nasze ćwiczenia wzmacniają mięśnie brzucha i plecy, co sprawia, że nadają się idealnie zarówno dla osób spędzających większość dnia przy biurku, ale też w ruchu. Od rozgrzewki, przez wszystkie ćwiczenia, aż po porady, możesz liczyć na nasze wsparcie.

 

Kim są nasze trenerki?

Energym to radość, pasja i spełnienie marzeń. Te słowa wzięliśmy sobie głęboko do serca i dbamy o to, żeby każde zajęcia były dla uczestników przyjemnością, a nie przykrym doświadczeniem. Zatrudniamy najlepszych z najlepszych w swojej dziedzinie. Nasze trenerki - Asia na Wrocławskiej i Monika na Czyżynach, zapewnią profesjonalne usługi, ale również indywidualne podejście. Trening nie tylko przyniesie zadowalające efekty, ale będzie też terapią, która pomoże zapomnieć o codziennym stresie. Nie ma lepszego lekarstwa na napięcie związane z pracą i codziennymi obowiązkami, niż aktywność fizyczna w pozytywnej atmosferze. Liczebność naszych grup jest na tyle komfortowa, że nasze trenerki są w stanie podejść indywidualnie do każdego, odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc z ćwiczeniami. Nie musisz obawiać się sztywnej atmosfery i wywyższania się naszych specjalistów. U nas nie doświadczysz również poganiania - każdy ćwiczy w swoim tempie i dąży do upragnionej sylwetki.  Porzuć obawy i dołącz do jednej z naszych grup.

 

Wszyscy gdzieś zaczynaliśmy naszą przemianę. Zacznij swoją w Energym Kraków. Nawet nie zorientujesz się, kiedy będzie się poprawiać twoje samopoczucie, a brzuch będzie coraz bardziej płaski. Zacznij zmiany w swoim życiu od lepszego samopoczucia.