Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       

 

 

logo energymMISJA

Misją firmy Energym jest świadczenie doskonałej jakości usług fitness oraz wellness w celu uzyskania i utrzymania czołowej pozycji w sektorze usług fitness. Przedsiębiorstwo dąży do konsekwentnego rozwoju i ciągłej innowacyjności, aby maksymalizować stopień zadowolenia klientów.
Energym realizuje misję w oparciu o filozofię zrównoważonego rozwoju ciała i ducha. Działalność firmy odbywa się na wielu płaszczyznach: od fizycznej aż po duchową.

 

 

 

 

CO NAS WYRÓŻNIA

Energym to radość, pasja i spełnienie marzeń. Tu łączy się ambicja z przyjaźnią oraz profesjonalizm z komfortem. Stworzyliśmy Energym jako grupa przyjaciół i chcemy, aby Nasi Klienci również znaleźli tu ciekawych i serdecznych ludzi, a także miłą atmosferę. Fitness nie jest dla nas pracą. To sposób na życie pełne radości, zdrowia i pasji.

Nasze Kluby mieszczą się na ul. Wrocławskiej i na os. Kolorowym, dlatego  dostępne są zarówno osobom w centrum Krakowa, jak i poza nim. W Energym mieści się wszystko, co powinien zawierać nowoczesny i profesjonalny klub fitness - Siłownia, strefa Cardio, Spinning, część Izotoniczna oraz specjalistyczna sala Fitness.ener team

PROFESJONALIŚCI

Nawet najlepszy sprzęt nie miałby najmniejszego znaczenia, gdyby nie prawdziwi profesjonaliści, którzy czekają na Was w naszym Klubie - utytułowani mistrzowie w swoich dziedzinach, wybitne postaci świata fitness, wykształceni instruktorzy, prezenterzy, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają międzynarodowe certyfikaty.

W Energym  pracują najlepsi z najlepszych. Sprawiają, że trening zawsze jest przyjemny i zdrowy, a wysiłek przynosi wymarzone efekty. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na indywidualne podejście do każdego. Pod okiem znanych specjalistów poczujesz się bezpiecznie i pewnie.


wnetrze

CIAŁO I DUCH

Czas spędzony w Energym to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha. Zależy nam na tym, aby łączyć funkcjonalność z pięknem. Dlatego profesjonalny sprzęt treningowy i klimatyzowane pomieszczenia to nie wszystko.

Znajdziesz u nas niebanalny wystrój, oryginalne oświetlenie, wyjątkową muzykę, a przez to niepowtarzalną atmosferę, w której możesz pracować nad swoim ciałem, uczyć się, jak o siebie zadbać i poznać wspaniałych ludzi.

A co po treningu? – Miły czas w kawiarence, a może kojący masaż.
Dla nas zdrowy tryb życia nie kończy się na fitnessie i siłowni.

Aby Nasi Klienci kasyna Wulkan www.powodzznieba.pl/ po powrocie do domu nadal potrafili żyć zdrowo organizujemy dla nich specjalne prelekcje, tematyczne warsztaty o odżywianiu i suplementacji. Poza Klubem organizujemy eventy i wspieramy młodych polskich artystów i designerów.