Siłownia Energym
Wrocławska

Energym to radość, pasja i spełnienie marzeń. Tu łączy się ambicja z przyjaźnią oraz profesjonalizm z komfortem. Stworzyliśmy Energym jako grupa przyjaciół i chcemy, aby Nasi Klienci również znaleźli tu ciekawych i serdecznych ludzi, a także miłą atmosferę. Fitness nie jest dla nas pracą. To sposób na życie pełne radości, zdrowia i pasji.

Nasz Klub znajduje się na ul. Wrocławskiej 28 w Krakowie. W Energym mieści się wszystko, co powinien zawierać nowoczesny i profesjonalny klub fitness – Siłownia, strefa Cardio, część Izotoniczna oraz sala Fitness.

Jednak nawet najlepszy sprzęt nie ma znaczenia, gdyby nie prawdziwi profesjonaliści, którzy czekają na Was w naszym Klubie – utytułowani mistrzowie w swoich dziedzinach, wybitne postaci świata fitness, wykształceni instruktorzy, prezenterzy, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają międzynarodowe certyfikaty.

W Energym  pracują najlepsi z najlepszych. Sprawiają, że trening zawsze jest przyjemny i zdrowy, a wysiłek przynosi wymarzone efekty. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na indywidualne podejście do każdego.

Czas spędzony w Energym to prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha.. Dlatego profesjonalny sprzęt treningowy i klimatyzowane pomieszczenia to nie wszystko.

Znajdziesz u nas niepowtarzalną atmosferę, w której możesz pracować nad swoim ciałem, uczyć się, jak o siebie zadbać i poznać wspaniałych ludzi.

A co po treningu? – Może kojący masaż.
Dla nas zdrowy tryb życia nie kończy się na fitnessie i siłowni.