Darek Groch

Od 2003 roku uprawia Armwrestling – coraz popularniejsze w Polsce zawodowe siłowanie się na rękę. Darek swoją przygodę ze sportem zaczął od kulturystyki, ale dopiero Armwrestling przyniósł zainteresowanie na poziomie profesjonalnym. Tę niecodzienną dyscyplinę sportu odkrył zupełnie przez przypadek, a atmosfera zawodów i środowisko zaangażowanych w nią ludzi sprawiło, że złapał bakcyla. Jest sędzią, trenerem i wielokrotnym  Mistrzem Polski i Europy Armwrestlingu.

W Energym prowadzi grupę osób zainteresowanych tą rozwijającą się dyscypliną sportu. Prowadzi trening siłowy ogólnorozwojowy, ze szczególnym uwzględnieniem rąk, przedramienia, bicepsa i  barków, ale także nóg i brzucha, ponieważ siłowanie się na ręce wymaga aktywności wszystkich partii mięśniowych. Poza ogólnym wzmocnieniem mięśni, uczestnicy jego zajęć mogą spodziewać się dobrego przygotowania do polskich i międzynarodowych zawodów, na które Darek z przyjemnością zabiera swoich podopiecznych. Szansa na sprawdzenie swoich możliwość, zmierzenie się z zawodnikami z całego świata i klimat zawodów są dużą motywacją dla trenujących.

Darek zapewnia, że dzięki odpowiedniej technice i stopniowemu podnoszeniu trudności treningu zajęcia z nim są bezpieczne dla zdrowia. Determinacja, nieustępliwość i niepoddawanie się po porażkach to ważne cechy dla zawodników Armwrestlingu, które możesz zdobyć, dzięki treningom z Darkiem, na których mile widziane są także panie.

Specjalizacja:

  • ArmWrestling