Czas na płaski brzuch!

Nie tylko ćwiczenia

Ćwiczenia to nie wszystko, swoją drogę do płaskiego brzucha warto zacząć od odpowiedniej diety, która nie tylko sprawi, że zgubisz boczki, ale utrzymasz w równowadze florę jelitową i procesy trawienne. Nasi dietetycy pomogą ci ułożyć jadłospis, najkorzystniejszy dla twoich przyzwyczajeń i planu dnia. Idealny brzuch jest w twoim zasięgu, nawet jeśli prowadzisz siedzący tryb życia. Nie musisz uczestniczyć w innych naszych programach ćwiczeniowych, żeby zacząć swoją przemianę.

Na czym to polega?

Trening ABS zwykle podzielony jest na dwie części: cardio i kształtowanie mięśni. Dzięki nim spalisz kalorie i rozgrzejesz się, a następnie będziesz kształtować mięśnie. Program Płaski brzuch spełnia kilka funkcji. Poza wspomnianą wcześniej utratą wagi, wymodelujesz sylwetkę i poprawisz znacznie swoją kondycję. Jednak co najważniejsze, poczujesz się lżej na ciele i na duchu! Nasze ćwiczenia wzmacniają mięśnie brzucha i plecy, co sprawia, że nadają się idealnie zarówno dla osób spędzających większość dnia przy biurku, ale też w ruchu. Od rozgrzewki, przez wszystkie ćwiczenia, aż po porady, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Kim są nasze trenerki?

Energym to radość, pasja i spełnienie marzeń. Te słowa wzięliśmy sobie głęboko do serca i dbamy o to, żeby każde zajęcia były dla uczestników przyjemnością, a nie przykrym doświadczeniem. Zatrudniamy najlepszych z najlepszych w swojej dziedzinie. Nasze trenerki – Asia i Monika, zapewnią profesjonalne usługi, ale również indywidualne podejście. Trening nie tylko przyniesie zadowalające efekty, ale będzie też terapią, która pomoże zapomnieć o codziennym stresie. Nie ma lepszego lekarstwa na napięcie związane z pracą i codziennymi obowiązkami, niż aktywność fizyczna w pozytywnej atmosferze. Liczebność naszych grup jest na tyle komfortowa, że nasze trenerki są w stanie podejść indywidualnie do każdego, odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc z ćwiczeniami. Nie musisz obawiać się sztywnej atmosfery i wywyższania się naszych specjalistów. U nas nie doświadczysz również poganiania – każdy ćwiczy w swoim tempie i dąży do upragnionej sylwetki.  Porzuć obawy i dołącz do jednej z naszych grup.

Wszyscy gdzieś zaczynaliśmy naszą przemianę. Zacznij swoją na siłowni Energym Kraków. Nawet nie zorientujesz się, kiedy będzie się poprawiać twoje samopoczucie, a brzuch będzie coraz bardziej płaski. Zacznij zmiany w swoim życiu od lepszego samopoczucia.