Fit Skip już w Energym!

 Skakanka to świetny trening cardio!

Zajęcia z wykorzystaniem skakanki to cała masa korzyści dla Ciebie i Twojego organizmu. Poza świetną zabawą i uśmiechem na twarzy zyskasz wymarzoną sylwetkę i lepsza kondycję. Te zajęcia cardio sprawią, że Twoja wydolność poprawi się, a układ krążenia i układ oddechowy będą pracowały na najwyższych obrotach.

Nie bez powodu kultowy bokser Rocky kojarzy nam się ze skakanką. Tej „zabawki” używa wielu sportowców, ponieważ to świetna metoda na rozgrzanie, pracę nad mięśniami nóg, ramion i pleców,a także siłą naszych stawów, bez obciążania ich. Zajęcia ze skakanką mają także istotne znaczenie dla wypracowania prawidłowej równowagi ciała i koordynacji. Skoki na skakance w niebyway sposób przyczyniają się do osiągania płaskiego brzucha. Poza aktywizowaniem mięśni, odpowiedzialnych za stabilizację, możłiwe jest to dzięki dużej dawce spalanych kalorii. Skacząc podczas treningu w jedną minutę możesz spalić 0,2 kcal na każdy kilogram ciała. Oznacza to, że kobieta ważąca 65kg może spalić w ciągu godzinnych zajęć do 780 kcal.

W Energym przypominamy, że skakanka to nie tylko banalna zabawka dla dzieci, ale także niezwykle skuteczny przyrząd do rzeźbienia ciała i osiągania zgrabnej sylwetki.