Jak realizować postanowienia noworoczne?

Nie poddawaj się!

Szybko się męczysz? Ćwiczenia sprawiają Ci trud? A może nie możesz zapamiętać wszystkich nowych słówek na raz? Nieważne czego dotyczą Twoje postanowienia. Uświadom sobie, że początki zawsze są trudne! Ważne, aby zacisnąć zęby i zrobić ten pierwszy krok! Każdy kolejny będzie już coraz łatwiejszy.

Nie stawiaj sobie nierealnych celów

5 języków w jeden rok? Idealna sylwetka w miesiąc? Nie wszystko można mieć od razu. Spójrz na swoje postanowienia realistycznie. Wyznacz sobie cele, które jesteś w stanie osiągnąć. Zacznij od początku i małymi kroczkami pnij się w górę. W ten sposób osiągniesz sukces!

Wypróbuj trening personalny

Postanowiłeś, że w nowym roku postawisz na aktywność i wypracujesz sobie idealną sylwetkę?  Świetny pomysł!  W spełnieniu tego postanowienia pomoże Ci trener personalny. To właśnie on będzie motywował Cię do walki w chwilach zwątpienia. Dzięki niemu nauczysz się wykonywać ćwiczenia poprawnie, dopasujesz ich intensywność do swoich możliwości i szybko osiągniesz wymarzone efekty. 

W grupie raźniej

Nie lubisz ćwiczyć w samotności? Szybko się nudzisz? Postaw na zajęcia fitness! Poznasz tam ludzi, którzy obrali sobie podobny cel. Razem będziecie zagrzewać się do walki, motywować i cieszyć z każdego osiągniętego efektu! 

Postaw na różnorodność

Crossfit, Tabata, TBC, Step, BPU… Wybór treningów jest ogromy! Nie skupiaj się na jednym z nich, postaw na różnorodność! Dzięki temu nigdy się nie znudzisz i ulepszysz każdą partię swojego ciała, a dodatkowo poznasz nowych ludzi, którzy podzielają podobne pasje. 

Zapisuj postępy

Zacznij prowadzić dziennik! To świetny pomysł, aby monitorować swoje postępy! Zapisuj każdy osiągnięty cel i wyznaczaj sobie kolejne. Dzięki temu nie będziesz miał wątpliwości co do swoich osiągnięć. Świadomość tego, że Twój trud i starania nie idą na marne, będą motywować się do dalszej pracy.

Stworzenie listy postanowień noworocznych jest proste. O wiele trudniejsza jest droga ku ich realizacji. Ważne, by uzbroić się w cierpliwość i nie poddawać się! Walczmy o swoje cele byśmy na końcu roku 2017 mogli z czystym sumieniem powiedzieć „Daliśmy radę”!