Kulisy sesji zdjęciowej w Energym!

Studio fotograficzne w naszej siłowni

Sale fitness i siłownie na jeden dzień zamieniły się w plan filmowy i scenerię sesji zdjęciowej. Nasi najlepsi instruktorzy weszli natomiast w niecodzienne dla siebie role modeli. Wszystko po to, aby przy współpracy z profesjonalną ekipą filmową przygotować dla Was zupełnie nową prezentację Klubu i naszej kadry.
Akcja rozpoczęła się wcześnie rano. Część instruktorów żartowała, że o tej porze rzadko zdarza im pojawiać się na Czyżynach. Najpierw wszyscy bez wyjątku zostali poddani obowiązkowemu upiększaniu, o które zadbała charakteryzatorka wyposażona w pełną paletę cieni, pudrów, lakierów… – do wyboru, do koloru. W szatni czekały na nich również przygotowane przez stylistów zestawy sportowych ubrań wypożyczonych na potrzeby sesji ze Sklepu Biegacza oraz kreacje młodych projektantów od Idea Fix. Po tak miłym przygotowaniu pozostało tylko zaprezentować się przed kamerą…


Jednym przyszło to z łatwością i od samego początku czuli się, jak ryby w wodze i dosłownie uwodzili nie tylko obiektyw, ale także panią fotograf. Inni potrzebowali chwili, aby się oswoić i rozkręcić. Jednak w każdym z przypadków efekty przerosły nasze oczekiwania. Z każdą chwilą instruktorzy czuli się coraz swobodniej i prześcigali się przed obiektywami w coraz bardziej wymyślnych choreografiach i pozach. Operatorzy i fotografowie nie mogli uwierzyć, jak wiele można zrobić z własnym ciałem i z przygotowanym sprzętem czekali, co jeszcze zaproponują nasi trenerzy.

Robimy to wszystko dla was!


W ten sposób stworzyliśmy instruktażowe filmy, z których dowiecie się jak prawidłowo wykonać wiele ważnych i przydatnych ćwiczeń, ale także zobaczycie, jakie układy i choreografie możecie wykonywać pod okiem naszych instruktorów. Dzięki nowym materiałom wideo dowiecie się, jak prawidłowo wzmacniać swoje ciało, unikać kontuzji, ćwiczyć na piłkach i z taśmami TRX. Będziecie również mogli podziwiać popisy taneczne na stepie i poznać uroki Zumby.

Nowe zadanie, przed którym stanęli nasi trenerzy spodobało im się do tego stopnia, że ostatni klaps padł w Klubie tuż przed północą. Jesteście ciekawi efektów, jakie przyniosła ciężka praca, pasja naszych instruktorów i wesoła zabawa pod okiem profesjonalistów? Filmy i zdjęcia już niedługo na naszej nowej stronie internetowej!

Zapraszamy do zapoznania się z relacji fotograficznej na naszej stronie na facebooku 🙂