Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
Dobra rozgrzewka podstawą każdego treningu

Jak mówi staropolskie przysłowie znane na każdej siłowni - “jak się rozgrzejesz, tak sobie poćwiczysz”. Rozgrzewka to kluczowy punkt każdego treningu. KAŻDEGO, bez wyjątku. Przygotowuje nasze mięśnie do ćwiczeń, sprawiając że ich efekty są bardziej odczuwalne i widoczne, oraz co równie ważne, minimalizuje ryzyko poważnej kontuzji. Jak sama nazwa sugeruje, rozgrzewka ma rozgrzewać. Podwyższone temperatury sprawiają, że skurcz mięśni jest szybszy, a co za tym idzie, bardziej skuteczny.

czytaj więcej ›


Pump! Wzmocnij i kształtuj swoją sylwetkę

Zajęcia pump są coraz chętniej wybierane przez uczestników zajęć organizowanych na siłowni. Stosowanie obciążeń w postaci hantli skłania mięśnie do dodatkowego wysiłku i lepszych rezultatów, natomiast wykonywanie ćwiczeń w rytm muzyki sprawia, że zajęcia przebiegają szybko i przyjemnie.

czytaj więcej ›


Kształtowanie sylwetki - muay thai czy crossfit?

Przyszedł w końcu ten moment kiedy zdecydowałeś się wziąć za siebie i zacząć dbać o swoją kondycję? Brawa dla ciebie! Masz już plan jak tego dokonasz? Nie lubisz tłoku panującego na siłowni, a bieganie jest dla ciebie za nudne? Na popularności zyskują ostatnio muay thai oraz crossfit. Nie bez powodu! Oto czym się charakteryzują, jakie są między nimi różnice i kto powinien spróbować w nich swoich sił.

czytaj więcej ›


Back 2 Gym – tańsze karnety od września!

Początek roku szkolnego? No to na start obniżamy cenę karnetu 1 ms. Open na 119 zł, a od października szykujemy kolejne atrakcje m.in. wpisowe za 1 zł.

czytaj więcej ›


Jak fitness wpływa na Twój organizm?

Fitness to nie tylko aktywność mająca na celu zrzucenie zbędnych kilogramów. Chociaż nie sposób odmówić skuteczności regularnego treningu w walce z nadwagą, zajęcia fitness wpływają na organizm osoby ćwiczącej w sposób holistyczny. Dowiedz się w jaki sposób możesz poprawić jakość swojego życia z fitness!

czytaj więcej ›


Trening siłowy podczas odchudzania

Trening siłowy, który rozbudowuje tkankę mięśniową ciała, jest doskonałym wyborem dla osób chcących osiągnąć i utrzymać pożądaną wagę. Ma korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu: wzmacnia ciało, zwiększa wydolność i wytrzymałość, poprawia sylwetkę i postawę ciała, a także pomaga w regulacji negatywnych emocji. Jednak aby zaobserwować efekty, należy zaplanować go w odpowiedni sposób i połączyć z właściwą dietą.

czytaj więcej ›


Na spalanie - lepsze interwały czy cardio?

Jakie są skuteczne sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów? Bez wątpienia przynajmniej raz sam zadałeś sobie to pytanie. I właśnie dlatego postanowiliśmy trochę pomóc, porównując trening interwałowy z cardio – wszystko pod kątem zrzucenia zbędnego balastu wokół pasa (i nie tylko!).

czytaj więcej ›


Jak przygotować ciało na lato?

Lada moment lato – czas plażowania, wyjazdów wakacyjnych i wieczorów w gronie znajomych. Brzmi wspaniale, ale czy na pewno? Upalna pogoda aż prosi się o założenie strojów kąpielowych i zdjęcie koszulek. To, co jeszcze do marca można było ukryć pod licznymi warstwami swetrów, płaszczy i szalików, wyjdzie wkrótce na światło dzienne. Co zrobić, żeby z uśmiechem i pewnością siebie pokazać latem trochę ciała?

czytaj więcej ›


Karnety Summer Open - promocja wakacyjna!

Promocja na karnety w Energym od 1 czerwca 2018 do 30 września 2017! Jesteś naszym stałym klientem? A może chciałbyś wykupić karnet po raz pierwszy? Skorzystaj z oferty Energym w okresie wakacyjnym!

czytaj więcej ›


Boże Ciało - kluby zamknięte

W święto Bożego Ciała 31.05. kluby Energym będą ZAMKNIĘTE. Pozostałe dni bez zmian.

czytaj więcej ›