Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
BPU – charakterystyka zajęć

BPU. Kolejny, trudny do rozszyfrowania skrót pojawiający się w ofertach klubów fitness? Wbrew pozorom rozwinięcie wcale nie jest takie nieoczywiste. Pierwsze litery pochodzą od części ciała, na których wymodelowaniu skupia się opisywany trening. W dzisiejszym wpisie przybliżymy cel zajęć oraz pokusimy o ich krótką charakterystykę. Miłej lektury.

czytaj więcej ›


Remont klubu Energym Wrocławska

Dla Was zmieniamy się na lepsze! Kochani od 14.08 do 27.08 w klubie na Wrocławskiej będzie przeprowadzany remont. Wszystkie osoby z ważnymi karnetami zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w klubie na Czyżynach! Dodatkowo karnety zostaną przedłużone na czas trwania remontu

czytaj więcej ›


Pilates dla początkujących

Wdech, wydech, wdech, wydech… - świadome ćwiczenie zsychronizowane z rytmicznym oddychaniem jest esencją pilates. Zwiększ świadomość własnego ciała, osiągnij harmonię i sprawdź jakie efekty możesz osiągnąć dzięki tym zajęciom fitness, dostępnych w ofercie większości siłowni.

czytaj więcej ›


Stretching, czyli jak się rozciągać!

Rozciąganie, rozluźnianie i oddychanie – kluczowe słowa oddające esencję stretchingu. Te konkretne zajęcia fitness przeznaczone są dla wszystkich tych, którzy całymi dniami siedzą przed komputerem, i nie mają zbyt wiele czasu na aktywność fizyczną. Czy wiesz, że już kilka ruchów wystarczy, żeby przyspieszyć krążenie krwi, dotlenić i rozluźnić spięte mięśnie?

czytaj więcej ›


Zdrowy kręgosłup – to prostsze niż myślisz!

O bólach i różnego rodzaju schorzeniach kręgosłupa słyszymy praktycznie na każdym kroku. Radio, telewizja, a przede wszystkim internet - wszędzie ten sam przekaz, tylko dostosowany do stylistyki danego medium. Jednak tym razem ugryziemy temat z innej strony. Nie odpowiemy na pytanie: jak zwalczać uciążliwy ból, a jak nie dopuścić do sytuacji, w której jedyną alternatywą są dla nas kosztowne zabiegi.

czytaj więcej ›


Spinning - silniejsze mięśnie i jędrniejsze ciało

Wizyty na siłowni powinny być odskocznią od codzienności i dawać ćwiczącym pozytywny zastrzyk energii - niestety bardzo często kojarzone są z monotonnymi, seryjnie powtarzanymi ćwiczeniami. Masz podobne odczucia i szukasz czegoś innego? Doskonale! W naszym dzisiejszym wpisie przybliżymy cieszącą się coraz większą popularnością formę treningu – spinning.

czytaj więcej ›


Body Shape – wymodeluj swoje ciało!

Body shape, body sculp , body styling – to różne określenia na te same ćwiczenia wzmacniające mięśnie. Jednak niezależnie od nazwy wpisanej w klubowym grafiku, jest to doskonale ćwiczenie na sam początek przygody z zajęciami fitness. Dlaczego jest to trening właśnie dla Ciebie? Na wszystkie nurtujące pytania odpowiemy w dzisiejszym wpisie.

czytaj więcej ›


Jak zacząć ćwiczyć crossfit?

Crossfit to forma aktywności fizycznej opartej na ściśle określonym programie treningu siłowo - kondycyjnego z elementami gimnastyki. Spośród innych systemów treningowych wyróżnia go to, że ćwiczenia wykonywane są wyjątkowo intensywne i bez przerw. Jego idea wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie początkowo stosowali go wyłącznie zawodowcy, a z czasem zaadaptowali również amatorzy. Głównie ze względu na to, że ćwiczenia, mimo tego, że są bardzo wymagające dla organizmu są dostępne właściwie dla każdego. Poza tym, są to ćwiczenia proste, które opanuje każdy kto nie miał dotychczas styczności z siłownią.

czytaj więcej ›


15.06 Boże Ciało - kluby Energym zamknięte

W czwartek 15.06 Boże Ciało kluby Energym będą nieczynne. W pozostałe dni bez zmian.

czytaj więcej ›


Wakacyjna promocja w Energym Kraków

Promocja na karnety w Energym od 12 czerwca 2017 do 30 września 2017!

czytaj więcej ›