Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
Chwila aktywnego wytchnienia - Silver Magic Ball!

Ćwiczenia na piłce kojarzą się zazwyczaj z wypoczynkiem – chwilą dla siebie w domowym zaciszu. Są jak rytuał, w którym uczestniczysz tylko Ty, piłka oraz… trenerka na ekranie telewizora lub monitorze? Cytując popularne powiedzenie: „No średnio tu fajnie”. Dlaczego zamiast opracowanych dla grupy ćwiczeń warto zdecydować się na atmosferę spersonalizowanego treningu?

czytaj więcej ›


Jak często ćwiczyć aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Za oknem jeszcze pozostałości po zimie, ale lato zbliża się wielkimi krokami! Jeśli ominęła Cię nasza promocja „Summer bodies are made in the winter”, jeszcze nie wszystko stracone! Wybranie odpowiedniej diety i ułożenie planu treningowego sprawią, że plażowa sylwetka stanie się rzeczywistością. Przygotuj się jednak na emocjonalny rollercoaster. Pół roku ćwiczeń w trzy miesiące? To da się zrobić, ale nie będzie łatwo.

czytaj więcej ›


Promocja "Darmowe karnety chodzą parami"

Przyprowadź w miesiącu min. 2 znajomych i zgarnij karnet gratis!

czytaj więcej ›


Power ABS - intensywny trening mięśni brzucha!

O treningu ABS słyszał chyba każdy. Obok aerobicznej 6 Weidera jest to najpopularniejszy plan treningowy rozwijający mięśnie brzucha. Jednak dla prawdziwych poszukiwaczy wyzwań powyższe zestawy ćwiczeń to pestka. Jeśli z dietą jesteś na Ty, a widoczne efekty uzyskujesz już jedynie pod okiem doświadczonego trenera personalnego, nie musisz porzucać zajęć grupowych. Intensywny trening Power ABS pomoże w podkreśleniu sześciopaku i spaleniu tego upartego procenta BF, który dzieli Cię od wymarzonej sylwetki!

czytaj więcej ›


Czas na płaski brzuch!

Płaski brzuch to marzenie większości z nas. Nie tylko wygląda dobrze w kostiumie kąpielowym, ale przede wszystkim czujemy się z nim wspaniale. Często próby osiągnięcia zadowalającego efektu na własną rękę są okupione godzinami wyczerpujących ćwiczeń i frustracji, a efektu może nie być widać pomimo wysiłków. Dlatego uruchomiliśmy program zajęć Płaski brzuch, gdzie pod okiem naszych profesjonalnych (ale też sympatycznych) trenerek - Asi i Moniki, osiągniesz efekt o jakim marzysz, bez presji i w przyjaznej atmosferze. Ćwiczenia skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

czytaj więcej ›


Dance aerobic – łącz przyjemne z pożytecznym!

Jak często słyszeliście, że w życiu nie można mieć wszystkiego? Że albo jedno, albo drugie - albo w prawo, albo w lewo? No właśnie. Na szczęście podczas zajęć pod szyldem dance aerobic łączymy skuteczny trening z dobrą zabawą. Lubisz tańczyć, a jednocześnie zależy Ci na spalaniu zbędnych kilogramów? To mamy coś dla Ciebie.

czytaj więcej ›


Nowy Rok z Energym!

„Nowy Rok, nowy/a ja!” słyszymy niezmiennie co roku. Siłownie pękają w szwach, zdrowa żywność znika z półek sklepowych w zastraszającym tempie i każdy znajomy postanawia rzucić palenie. Co zrobić, żeby dotrzymać postanowień noworocznych? Jak zostać na siłowni przez cały rok i naprawdę zmienić swoje życie? Podpowiadamy!

czytaj więcej ›


Promocja "Summer bodies are made in the winter"

Marzysz o smukłej, atrakcyjnej sylwetce na wakacje? W takim razie nie zwlekaj - zabierz się za siebie i skorzystaj z naszej styczniowej oferty!

czytaj więcej ›


Siłowanie na rękę wraca do łask – na czym polega armwrestling?

Powszechnie znane siłowanie na rękę, nazywane jest profesjonalnie armwrestlingiem i okazuje się dyscypliną sportową, która regularnie trenowana, kompleksowo oddziałuje na kondycję organizmu. Wzmacniając mięśnie, pomaga budować siłę oraz sprawność fizyczną, jak również uczy zdrowej rywalizacji. Dlaczego warto zaangażować się w armwrestling i na czym dokładnie polega trening?

czytaj więcej ›


Power Yoga dla ciała!

Pisząc o jodze dla początkujących, nazwaliśmy ją starożytnym systemem filozoficznym, burząc popularne postrzeganie tzn. „trudne pozycje, medytacja i dieta wegetariańska”. O ile jest to prawidłowe określenie tradycyjnej jogi ze wschodu – Karma Yogi, Raja Yogi, czy też nurtów współczesnych: Ashtangi, Vinyasy, Jivamukti, etc. – istnieją również szkoły zachodnie. Co to takiego i dla kogo powstało? Odpowiedź znajdziecie w naszym artykule!

czytaj więcej ›