Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
Jak zacząć ćwiczyć crossfit?

Crossfit to forma aktywności fizycznej opartej na ściśle określonym programie treningu siłowo - kondycyjnego z elementami gimnastyki. Spośród innych systemów treningowych wyróżnia go to, że ćwiczenia wykonywane są wyjątkowo intensywne i bez przerw. Jego idea wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie początkowo stosowali go wyłącznie zawodowcy, a z czasem zaadaptowali również amatorzy. Głównie ze względu na to, że ćwiczenia, mimo tego, że są bardzo wymagające dla organizmu są dostępne właściwie dla każdego. Poza tym, są to ćwiczenia proste, które opanuje każdy kto nie miał dotychczas styczności z siłownią.

czytaj więcej ›


15.06 Boże Ciało - kluby Energym zamknięte

W czwartek 15.06 Boże Ciało kluby Energym będą nieczynne. W pozostałe dni bez zmian.

czytaj więcej ›


Wakacyjna promocja w Energym Kraków

Promocja na karnety w Energym od 12 czerwca 2017 do 30 września 2017!

czytaj więcej ›


Co jeść po treningu?

Rozpisanie diety, przystosowanej do indywidualnych potrzeb to podstawa w budowaniu wymarzonej sylwetki. Sam trening, niepodparty zbilansowanymi posiłkami nie przyniesie efektów, których oczekujemy. To co jemy po treningu jest szczególnie ważne, ponieważ już wtedy nasz organizm rozpoczyna proces regeneracji, a zatem – potrzebuje składników, dzięki którym uzupełni straty. Z czego zatem powinien się składać odpowiedni posiłek potreningowy? Czy warto skorzystać z usług trenera personalnego? Zapraszamy do lektury!

czytaj więcej ›


Dlaczego warto ćwiczyć fitness?

Wbrew powszechnemu przekonaniu, że fitness to karkołomne ćwiczenia odchudzające na sali treningowej, wcale tak nie jest! Ćwiczenia to jedynie jeden z elementów towarzyszących stylowi życia jakim jest fitness. U jego podstaw leżą trzy zasadnicze kwestie: zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna oraz regeneracja. Fitness to forma terapii wpływającej zarówno na kondycję fizyczną jak i emocjonalną.

czytaj więcej ›


Muay Thai i siłownia

Właściwa szkoła, studia, samochód czy nawet zakupy w osiedlowym sklepie – przez całe nasze życie musimy wybierać. Decydować, co w danym momencie będzie dla nas bardziej opłacalne, a co warto zostawić na przyszłość. Trudna, lecz bardzo potrzebna sztuka podejmowania właściwych decyzji. Czy z wyborem formy treningu jest podobnie? Czy istnieje jedna, najwłaściwsza metoda treningowa? Zapraszamy do lektury naszego dzisiejszego wpisu.

czytaj więcej ›


FAQ: fitness dla początkujących

ABT, fat burning, body ball, pilates czy TBC – to tylko jedne z wielu egzotycznie brzmiących nazw popularnych zajęć. Jak je rozszyfrować? Jak zacząć przygodę z fitness? Jak dobrać odpowiedni strój do ćwiczeń? Wychodząc naprzeciw wszystkim początkującym, postanowiliśmy stworzyć pewnego rodzaju FAQ na temat wspomnianej formy treningu. Zapraszamy do lektury.

czytaj więcej ›


Majówka w Energym.

Długi weekend zbliża się wielkimi krokami! W majowej przerwie zapraszamy według następującego harmonogramu:

czytaj więcej ›


Jak zumba wpływa na sylwetkę?

Zalety płynące z samego treningu zumby - oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej regularności - towarzyszą Ci praktycznie przez cały czas.

czytaj więcej ›


Promocja

Zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty promocyjnej na karnety!

czytaj więcej ›