Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
Trening siłowy podczas odchudzania

Trening siłowy, który rozbudowuje tkankę mięśniową ciała, jest doskonałym wyborem dla osób chcących osiągnąć i utrzymać pożądaną wagę. Ma korzystny wpływ na funkcjonowanie organizmu: wzmacnia ciało, zwiększa wydolność i wytrzymałość, poprawia sylwetkę i postawę ciała, a także pomaga w regulacji negatywnych emocji. Jednak aby zaobserwować efekty, należy zaplanować go w odpowiedni sposób i połączyć z właściwą dietą.

czytaj więcej ›


Na spalanie - lepsze interwały czy cardio?

Jakie są skuteczne sposoby na zrzucenie zbędnych kilogramów? Bez wątpienia przynajmniej raz sam zadałeś sobie to pytanie. I właśnie dlatego postanowiliśmy trochę pomóc, porównując trening interwałowy z cardio – wszystko pod kątem zrzucenia zbędnego balastu wokół pasa (i nie tylko!).

czytaj więcej ›


Jak przygotować ciało na lato?

Lada moment lato – czas plażowania, wyjazdów wakacyjnych i wieczorów w gronie znajomych. Brzmi wspaniale, ale czy na pewno? Upalna pogoda aż prosi się o założenie strojów kąpielowych i zdjęcie koszulek. To, co jeszcze do marca można było ukryć pod licznymi warstwami swetrów, płaszczy i szalików, wyjdzie wkrótce na światło dzienne. Co zrobić, żeby z uśmiechem i pewnością siebie pokazać latem trochę ciała?

czytaj więcej ›


Karnety Summer Open - promocja wakacyjna!

Promocja na karnety w Energym od 1 czerwca 2018 do 30 września 2017! Jesteś naszym stałym klientem? A może chciałbyś wykupić karnet po raz pierwszy? Skorzystaj z oferty Energym w okresie wakacyjnym!

czytaj więcej ›


Boże Ciało - kluby zamknięte

W święto Bożego Ciała 31.05. kluby Energym będą ZAMKNIĘTE. Pozostałe dni bez zmian.

czytaj więcej ›


Chwila aktywnego wytchnienia - Silver Magic Ball!

Ćwiczenia na piłce kojarzą się zazwyczaj z wypoczynkiem – chwilą dla siebie w domowym zaciszu. Są jak rytuał, w którym uczestniczysz tylko Ty, piłka oraz… trenerka na ekranie telewizora lub monitorze? Cytując popularne powiedzenie: „No średnio tu fajnie”. Dlaczego zamiast opracowanych dla grupy ćwiczeń warto zdecydować się na atmosferę spersonalizowanego treningu?

czytaj więcej ›


Jak często ćwiczyć aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę?

Za oknem jeszcze pozostałości po zimie, ale lato zbliża się wielkimi krokami! Jeśli ominęła Cię nasza promocja „Summer bodies are made in the winter”, jeszcze nie wszystko stracone! Wybranie odpowiedniej diety i ułożenie planu treningowego sprawią, że plażowa sylwetka stanie się rzeczywistością. Przygotuj się jednak na emocjonalny rollercoaster. Pół roku ćwiczeń w trzy miesiące? To da się zrobić, ale nie będzie łatwo.

czytaj więcej ›


Promocja "Darmowe karnety chodzą parami"

Przyprowadź w miesiącu min. 2 znajomych i zgarnij karnet gratis!

czytaj więcej ›


Power ABS - intensywny trening mięśni brzucha!

O treningu ABS słyszał chyba każdy. Obok aerobicznej 6 Weidera jest to najpopularniejszy plan treningowy rozwijający mięśnie brzucha. Jednak dla prawdziwych poszukiwaczy wyzwań powyższe zestawy ćwiczeń to pestka. Jeśli z dietą jesteś na Ty, a widoczne efekty uzyskujesz już jedynie pod okiem doświadczonego trenera personalnego, nie musisz porzucać zajęć grupowych. Intensywny trening Power ABS pomoże w podkreśleniu sześciopaku i spaleniu tego upartego procenta BF, który dzieli Cię od wymarzonej sylwetki!

czytaj więcej ›


Czas na płaski brzuch!

Płaski brzuch to marzenie większości z nas. Nie tylko wygląda dobrze w kostiumie kąpielowym, ale przede wszystkim czujemy się z nim wspaniale. Często próby osiągnięcia zadowalającego efektu na własną rękę są okupione godzinami wyczerpujących ćwiczeń i frustracji, a efektu może nie być widać pomimo wysiłków. Dlatego uruchomiliśmy program zajęć Płaski brzuch, gdzie pod okiem naszych profesjonalnych (ale też sympatycznych) trenerek - Asi i Moniki, osiągniesz efekt o jakim marzysz, bez presji i w przyjaznej atmosferze. Ćwiczenia skierowane są zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

czytaj więcej ›