Moc atrakcji, czyli promocje i akcje lojalnościowe Energym!

Rozważasz zapisanie się do naszej siłowni? Zastanawiasz się, czy poza ceną jesteśmy w jakikolwiek sposób konkurencyjni? Sprawdź wszystkie korzyści, jakie daje Ci wykupienie karnetu i dołączenie do Energym Kraków!

1. Darmowy trening wprowadzający


Wiemy, że pierwsze dni w nowej siłowni czy klubie fitness bywają trudne – trzeba poznać personel, sprzęt, odnaleźć się w grafiku zajęć. Czasem też niektórzy nie do końca wiedzą, jak ułożyć trening, aby osiągnąć zamierzone cele. My nie zostawiamy naszych klientów samych sobie! Oferujemy Ci darmowy trening wprowadzający, podczas którego będziesz miał okazję zaznajomić się ze sprzętem i zasięgnąć kilku cennych porad od naszego personelu*.

2. Darmowe konsultacje z trenerem


Trening można wykonywać na wiele sposobów. Nawet poszczególne rodzaje – cardio, siłowy, ogólnorozwojowy, czy crossfit można zrobić za pośrednictwem dziesiątek sprzętów. Do tego dochodzi kwestia ułożenia odpowiedniego harmonogramu i podstaw diety, która bardzo wspomaga osiągnięcie założonych celów. Nie wiesz, jak się za to zabrać? Porozmawiaj z naszym trenerem w ramach darmowych konsultacji – pytaj, o co chcesz! Najważniejsze, żebyś z tego spotkania wyszedł z przekonaniem, że wiesz, jak budować formę w sposób świadomy i zaplanowany**.

3. Voucher 7-dniowy do Energym dla przyjaciela

Niektórzy nie lubią ćwiczyć w pojedynkę. Jeśli twój znajomy nie jest pewien, czy chce dołączyć do Ciebie, zaproponuj mu darmową wejściówkę na 7 dni, dzięki której będzie mógł bez żadnych kosztów wypróbować pełną funkcjonalność wszystkich naszych stref. Voucher prezentowy otrzymasz w momencie wykupienia karnetu na minimum 1 miesiąc.

4. Specjalna akcja lojalnościowa – zbieraj naklejki i zgarnij miesięczny karnet gratis!

Zasada jest bardzo prosta – jeden wykupiony miesiąc to jedna naklejka. Gdy uzbierasz 12 naklejek, otrzymasz miesiąc wstępu do Energym za darmo.

5. Back2Gym, czyli wrzesień najlepszy na powrót do ćwiczeń!

Myślałeś o powrocie na siłownię lub do sali fitness? Zastanawiałeś się, czy wrzesień to dobry moment na nowy „fit” rozdział? Odpowiadamy – najlepszy! Tylko we wrześniu obowiązuje bowiem akcja promocyjna Back2Gym, w ramach której wpisowe dla nowych klubowiczów wynosi tylko 5 złotych!

Ale to nie wszystko! Jeśli kupisz karnet miesięczny Open lub AM na 3 miesiące, otrzymasz dodatkowe 14 dni ważności gratis. 5 złotych wpisowego i pół miesiąca karnetu za darmo? Tylko u nas i tylko we wrześniu! Zapraszamy!

Masz jakieś pytania i wątpliwości? Chętnie na nie odpowiemy! Skontaktuj się z nami w takiej formie, jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza:

mail: biuro@energym.com.pl

tel.: 12 634 11 03; 791 061 533

* Oferta dotyczy Osób z ważnym karnetem lub kartą partnerską. Na trening wprowadzający trzeba umówić się z wyprzedzeniem. Szczegóły w recepcji.

** Konsultacje odbywają się w określonym dniu tygodnia. Szczegóły w recepcji.