Moc atrakcji, czyli promocje i akcje lojalnościowe Energym!

Rozważasz zapisanie się do naszej siłowni? Zastanawiasz się, czy poza ceną jesteśmy w jakikolwiek sposób konkurencyjni? Sprawdź wszystkie korzyści, jakie daje Ci wykupienie karnetu i dołączenie do Energym Kraków!

1. Darmowy trening wprowadzający


Wiemy, że pierwsze dni w nowej siłowni czy klubie fitness bywają trudne – trzeba poznać personel, sprzęt, odnaleźć się w grafiku zajęć. Czasem też niektórzy nie do końca wiedzą, jak ułożyć trening, aby osiągnąć zamierzone cele. My nie zostawiamy naszych klientów samych sobie! Oferujemy Ci darmowy trening wprowadzający, podczas którego będziesz miał okazję zaznajomić się ze sprzętem i zasięgnąć kilku cennych porad od naszego personelu*.

2. Darmowe konsultacje z trenerem


Trening można wykonywać na wiele sposobów. Nawet poszczególne rodzaje – cardio, siłowy, ogólnorozwojowy, czy crossfit można zrobić za pośrednictwem dziesiątek sprzętów. Do tego dochodzi kwestia ułożenia odpowiedniego harmonogramu i podstaw diety, która bardzo wspomaga osiągnięcie założonych celów. Nie wiesz, jak się za to zabrać? Porozmawiaj z naszym trenerem w ramach darmowych konsultacji – pytaj, o co chcesz! Najważniejsze, żebyś z tego spotkania wyszedł z przekonaniem, że wiesz, jak budować formę w sposób świadomy i zaplanowany**.

3. Voucher 7-dniowy do Energym dla przyjaciela

Niektórzy nie lubią ćwiczyć w pojedynkę. Jeśli twój znajomy nie jest pewien, czy chce dołączyć do Ciebie, zaproponuj mu darmową wejściówkę na 7 dni, dzięki której będzie mógł bez żadnych kosztów wypróbować pełną funkcjonalność wszystkich naszych stref. Voucher prezentowy otrzymasz w momencie wykupienia karnetu na minimum 1 miesiąc.

4. Nowość! Specjalna akcja lojalnościowa – zbieraj naklejki i zgarnij miesięczny karnet gratis!

Zasada jest bardzo prosta – jeden wykupiony miesiąc to jedna naklejka. Gdy uzbierasz 12 naklejek, otrzymasz miesiąc wstępu do Energym za darmo.

5. Najnowsza akcja specjalna – rabat -20% na kolejny karnet miesięczny.

Wciąż trwa nasza akcja doceniająca systematyczność w treningach. Wykupiłeś karnet miesięczny? W takim razie kolejny możesz kupić 20% taniej (pod warunkiem, że promocyjny karnet będzie zaczynał się następnego dnia po zakończeniu obecnego).

Masz jakieś pytania i wątpliwości? Chętnie na nie odpowiemy! Skontaktuj się z nami w takiej formie, jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza:

mail: biuro@energym.com.pl

tel.: 12 634 11 03; 791 061 533

* Na trening wprowadzający trzeba umówić się z wyprzedzeniem. Szczegóły w recepcji.

** Konsultacje odbywają się w określonym dniu tygodnia. Szczegóły w recepcji.