Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
Fitness dla kobiet w ciąży – czy można ćwiczyć, jak to robić?

Choć ciąża nie jest chorobą, a stanem fizjologicznym, wiele kobiet zastanawia się, czy fitness dla ciężarnych nie będzie zbyt dużym obciążeniem organizmu. Na szczęście specjaliści są zgodni – dobrze dopasowane ćwiczenia fizyczne nie tylko nie zaszkodzą, a mogą pomóc zwalczyć nieprzyjemny dolegliwości i przygotować do porodu. Jak powinny wyglądać zajęcia fitness dla kobiet w ciąży?

czytaj więcej ›


Jak ubrać się na siłownie - najlepszy strój do ćwiczeń

Zaczynając przygodę z siłownią nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest odpowiedni strój do ćwiczeń. Dobrej jakości, wygodna odzież treningowa odpowiada za nasz komfort oraz efektywność wysiłku. O czym powinniśmy pamiętać wybierając strój na siłownię?

czytaj więcej ›


Godziny otwarcia w Majówkę 2022

Majówka już za moment dlatego przedstawiamy Wam, jak będzie funkcjonował Energym w najbliższym czasie.

czytaj więcej ›


Najlepsze zajęcia dla seniorów

Czy siłownia jest dla seniorów? Oczywiście! Dzięki ćwiczeniom, osoby starsze mogą poprawić swoją kondycję fizyczną, wzmocnić serce, zwiększyć siłę i pozytywnie wpłynąć na elastyczność i równowagę. Odpowiednia dawka ruchu to także zastrzyk endorfin, dzięki czemu poprawia się nasze samopoczucie. Jakie zajęcia fitness dla seniorów będą najlepsze?

czytaj więcej ›


Trening obwodowy - co to jest i jak go wykonać na siłowni?

W dzisiejszym świecie ciężko jest znaleźć czas na regularny trening. Każdy marzy o tym, by jak najszybciej osiągnąć założony cel, zwiększyć wytrzymałość i poprawić sylwetkę. Właśnie dla takich osób doskonałym rozwiązaniem jest trening obwodowy, który w ostatnich latach stale zyskuje na popularności. Co powinniśmy o nim wiedzieć?

czytaj więcej ›


Salsa jako sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów

O pięknej sylwetce marzy niemal każda kobieta. W rzeczywistości jednak czasem ciężko o motywację, która pozwoli nam zadbać o dobrą kondycję naszego ciała. Na szczęście jest na to sposób! Gorące, latynoskie rytmy sprawiają, że ćwiczenia z salsy pobudzają nasz organizm do działania, a uczestniczki wręcz nie mogą doczekać się kolejnych zajęć. Dlaczego warto trenować salsę?

czytaj więcej ›


Promocja Noworoczna 2022!


6.01 (Święto Trzech Króli) klub będzie ZAMKNIĘTY


Jak bezpiecznie trenować na siłowni?

Siłownia jest miejscem, z którego każdego dnia korzystają setki osób. Tu dbałość o bezpieczeństwo oraz higienę powinno stać na pierwszym miejscu. Jeśli o to nie zadbamy, możemy narazić się na kontuzję lub inne przykre konsekwencje. Jak zadbać o bezpieczeństwo na siłowni?

czytaj więcej ›


Dni Otwarte Energym 21-24.10.2021

Zapraszamy na Dni Otwarte Energym 21-24.10.2021

czytaj więcej ›