Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
Kluby Energym otwarte od 6 czerwca!

Zapraszamy do naszych klubów od soboty 6 czerwca! Zapoznaj się z nowymi zasadami korzystania z klubów.

czytaj więcej ›


Nowe zasady w Energym

Kochani, od soboty wracamy do aktywności z Energym!

czytaj więcej ›


Jak obliczyć BMI?

Jak obliczyć BMI? Dla niektórych kalkulator BMI jest wyrocznią, inni traktują go jako wskazówkę do obliczenia prawidłowej masy ciała. Dzięki niemu możemy w prosty sposób określić, czy nasza sylwetka odpowiada wzorcowi. Czym jest wskaźnik BMI, jak go obliczyć i w jaki sposób interpretować wynik?

czytaj więcej ›


Kluby Energym ZAMKNIETE do odwołania!

Drodzy Klubowicze! W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego od niedzieli 15.03 kluby Energym będą ZAMKNIĘTE do odwołania. Wszystkie karnety zostaną przedłużone o czas zamknięcia. Będziemy Was informować na bieżąco o sytuacji. Trzymajcie się zdrowo, dbajcie o siebie i swoich najbliższych, EnerTeam

czytaj więcej ›


Komunikat Energym w sprawie koronawirusa

Drodzy Klubowicze! Z uwagą śledzimy wszystkie komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące istniejących zagrożeń epidemiologicznych i na bieżąco wdrażamy publikowane przez służby zalecenia.

czytaj więcej ›


Jak zacząć uprawiać Muay Thai?

O Muay Thai mówi się często jako o najbardziej wymagającym i zarazem bezwzględnym sporcie walki. Boks tajski w potocznym tłumaczeniu określany jest jako „sztuka ośmiu kończyn”, ponieważ wyprowadzane ciosy są tu nie tylko pięściami, lecz również kolanami, łokciami oraz przez kopnięcia goleniem. Co zainteresowany Muay Thai amator powinien wiedzieć przed rozpoczęciem treningów oraz czy może się on do nich w jakiś sposób przygotować?

czytaj więcej ›


Promocja Summer Bodies 2020

1, 2, 3 - misja beach body czas start!

czytaj więcej ›


Postanowienia noworoczne? Jak je dotrzymać?

Co roku na początku stycznia siłownie przeżywają prawdziwe oblężenie, a sklepy ze sprzętem sportowym notują najwyższe obroty. Niestety, z czasem entuzjazm maleje, a wszelkie plany poczynione w sylwestra odchodzą w niepamięć. Jak dotrzymać postanowień noworocznych? Jedno z najczęściej popełnianych, a zarówno najczęściej niespełnianych postanowień noworocznych dotyczy zabrania się za siebie – rozpoczęcia aktywności, przejścia na dietę i poprawy sylwetki. Zapał bardzo szybko stygnie i najczęściej już po dwóch tygodniach pojawiają się pierwsze wymówki. Co możesz zrobić, by tego uniknąć?

czytaj więcej ›


Godziny otwarcia w okresie świąteczno-noworocznym

Godziny otwarcia w okresie świąteczno-noworocznym:

czytaj więcej ›


Jak rozpocząć przygodę z siłownią?

Aby wykształcić w sobie nawyk, najtrudniejszy jest pierwszy miesiąc. Nie inaczej jest z chodzeniem na siłownię. Tu od samego początku potrzebujemy sporej dawki cierpliwości, chęci, a także bardzo często odwagi, aby się przemóc i pokonać swój wstyd przed ćwiczeniem w towarzystwie.

czytaj więcej ›