Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
Salsa jako sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów

O pięknej sylwetce marzy niemal każda kobieta. W rzeczywistości jednak czasem ciężko o motywację, która pozwoli nam zadbać o dobrą kondycję naszego ciała. Na szczęście jest na to sposób! Gorące, latynoskie rytmy sprawiają, że ćwiczenia z salsy pobudzają nasz organizm do działania, a uczestniczki wręcz nie mogą doczekać się kolejnych zajęć. Dlaczego warto trenować salsę?

czytaj więcej ›


Promocja Noworoczna 2022!


6.01 (Święto Trzech Króli) klub będzie ZAMKNIĘTY


Jak bezpiecznie trenować na siłowni?

Siłownia jest miejscem, z którego każdego dnia korzystają setki osób. Tu dbałość o bezpieczeństwo oraz higienę powinno stać na pierwszym miejscu. Jeśli o to nie zadbamy, możemy narazić się na kontuzję lub inne przykre konsekwencje. Jak zadbać o bezpieczeństwo na siłowni?

czytaj więcej ›


Dni Otwarte Energym 21-24.10.2021

Zapraszamy na Dni Otwarte Energym 21-24.10.2021

czytaj więcej ›


Promocja BACK 2 GYM


Energym OTWARTY!


Bieżnia czy bieganie na chłodzie - co wybrać jesienią?

Gdy tylko zaczyna się jesień, nasza motywacja do regularnych treningów zdecydowanie spada. Przejmujący chłód, coraz krótszy dzień i wszechobecna plucha stają się dodatkowymi argumentami, by zarzucić bieganie, dlatego coraz więcej osób w sezonie jesienno-zimowym decyduje się na bieżnię. Czy faktycznie jest to lepsze rozwiązanie?

czytaj więcej ›


Stretching - ćwiczenia na rozciąganie całego ciała dla każdego

Stretching, tak często zaniedbywany jako element treningu, jest niezwykle ważnym elementem ćwiczeń. Prawidłowe rozciąganie ma ogromny wpływ na efektywność pracy mięśni oraz ich rozwój i elastyczność. Doskonale może sprawdzić się również jako osobna jednostka treningowa. Czym jest stretching i dlaczego warto o nim pamiętać?

czytaj więcej ›


Nowe zasady w Energym

Kochani, od soboty wracamy do aktywności z Energym!

czytaj więcej ›