Siłownia, fitness - Energym kraków
cennik   |    kontakt


       
NOWOŚCI | lifestyle | kultura | trening | promocje
11.11.2021 (czwartek) Klub NIECZYNNY

W czwartek 11.11.2021 (Święto Niepodległości) klub Energym będzie NIECZYNNY

czytaj więcej ›


Dni Otwarte Energym 21-24.10.2021

Zapraszamy na Dni Otwarte Energym 21-24.10.2021

czytaj więcej ›


Promocja BACK 2 GYM


Energym OTWARTY!


Bieżnia czy bieganie na chłodzie - co wybrać jesienią?

Gdy tylko zaczyna się jesień, nasza motywacja do regularnych treningów zdecydowanie spada. Przejmujący chłód, coraz krótszy dzień i wszechobecna plucha stają się dodatkowymi argumentami, by zarzucić bieganie, dlatego coraz więcej osób w sezonie jesienno-zimowym decyduje się na bieżnię. Czy faktycznie jest to lepsze rozwiązanie?

czytaj więcej ›


Stretching - ćwiczenia na rozciąganie całego ciała dla każdego

Stretching, tak często zaniedbywany jako element treningu, jest niezwykle ważnym elementem ćwiczeń. Prawidłowe rozciąganie ma ogromny wpływ na efektywność pracy mięśni oraz ich rozwój i elastyczność. Doskonale może sprawdzić się również jako osobna jednostka treningowa. Czym jest stretching i dlaczego warto o nim pamiętać?

czytaj więcej ›


Nowe zasady w Energym

Kochani, od soboty wracamy do aktywności z Energym!

czytaj więcej ›


Jak obliczyć BMI?

Jak obliczyć BMI? Dla niektórych kalkulator BMI jest wyrocznią, inni traktują go jako wskazówkę do obliczenia prawidłowej masy ciała. Dzięki niemu możemy w prosty sposób określić, czy nasza sylwetka odpowiada wzorcowi. Czym jest wskaźnik BMI, jak go obliczyć i w jaki sposób interpretować wynik?

czytaj więcej ›


Komunikat Energym w sprawie koronawirusa

Drodzy Klubowicze! Z uwagą śledzimy wszystkie komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego dotyczące istniejących zagrożeń epidemiologicznych i na bieżąco wdrażamy publikowane przez służby zalecenia.

czytaj więcej ›


Jak zacząć uprawiać Muay Thai?

O Muay Thai mówi się często jako o najbardziej wymagającym i zarazem bezwzględnym sporcie walki. Boks tajski w potocznym tłumaczeniu określany jest jako „sztuka ośmiu kończyn”, ponieważ wyprowadzane ciosy są tu nie tylko pięściami, lecz również kolanami, łokciami oraz przez kopnięcia goleniem. Co zainteresowany Muay Thai amator powinien wiedzieć przed rozpoczęciem treningów oraz czy może się on do nich w jakiś sposób przygotować?

czytaj więcej ›