Nowy Rok z Energym!

Znajdź zajęcia dla siebie

Fitness Club to nie tylko siłownia i podnoszenie ciężarów. Szczególnie, jeśli chcemy zrzucić zbędne kilogramy. Zajęcia fitness to temat tak obszerny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Cardio pomaga spalić kalorie, a łącząc je z tańcem, można świetnie się przy tym bawić i zapomnieć, że ćwiczymy. Zumba, Dance aerobic czy Salsation to doskonałe sposoby na spędzenie wolnego czasu. Rozwijają nie tylko układ krążenia, ale też koordynację ruchową i poczucie równowagi. Znajomi poznani na treningach dodatkowo motywują do działania. Nieraz idziemy na trening przede wszystkim po to, żeby się z nimi spotkać. Znacznie łatwiej zwlec się z kanapy, żeby ćwiczyć w gronie przyjaciół, niż samotnie.

Może trening grupowy nie jest dla Ciebie. W takim wypadku z pomocą przyjdą nasi trenerzy. Umawiając się na trening personalny masz gwarancję, że zajmie się Tobą specjalista. Osiąganie celów jest prostsze, gdy plan treningowy dostosowany jest do Twoich potrzeb. Możesz zaoszczędzić, decydując się na karnet. W jego cenę wliczone jest rozpisane planu treningowego. W naszym klubie przy ul. Wrocławskiej możesz zasięgnąć również porady żywieniowej. Specjaliści w zakresie dietetyki rozpiszą dietę dopasowaną do Twojego planu treningowego i celu – utraty wagi, detoksu lub zbudowania tkanki mięśniowej. Trener personalny to skuteczne lekarstwo na problemy z motywacją.

Zmiany zacznij od… zewnątrz?

Wbrew popularnej opinii, to nie zdrowy styl życia popycha nas do trenowania. Wszystko zaczyna się od pierwszej niezręcznej wizyty na siłowni. Rok temu się nie udało? Dwa lata temu skończyłeś/aś już w połowie stycznia? Każda wizyta na siłowni buduje silną wolę, najtrudniej jest zacząć. Dieta i styl życia to jedynie następstwo intensywnych treningów, które rozbudzają mentalność wojownika. W tym roku weź to na serio. Nie „ograniczaj” palenia, po prostu je rzuć. Opróżnij szafki z niepotrzebnego jedzenia. Jeśli nie masz słodyczy, nie będziesz ich jeść. A skoro masz dość siły woli, by iść przez mróz po paczkę chipsów na stacji benzynowej, wystarczy Ci jej, żeby pójść na zajęcia.

Zacznij od czynów, eksperymentuj i zostań przy tym, co najlepiej Ci odpowiada. Początki są trudne, ale nie tylko dla Ciebie. Każdy zaczynał, każdego bolały mięśnie. To z czasem przechodzi, pojawia się tylko wybuch endorfin podczas ćwiczeń i satysfakcja, kiedy widzisz zmiany. Przyjdź na siłownię, spytaj trenerów o rekomendację, poczytaj. Nikt nie zrobi tego za Ciebie. Możesz słuchać godzinami historii o tym, jak trening osobisty lub zajęcia grupowe i zmiana diety zmieniły czyjeś życie, ale Twoje się nie zmieni, dopóki nie spróbujesz.

Zobacz pełną rozpiskę zajęć w krakowskich klubach Energym oferujemy zajęcia cardio, wzmacniające i relaksacyjne. Nasza siłownia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt, a profesjonalna kadra służy radą początkującym i nie tylko. Serdecznie zapraszamy na zajęcia – jak nie teraz, to kiedy?