Wyskokowy fitness

Trampolina to świetne urozmaicenie twojego treningu 

Jeśli nudzą Cię tradycyjne treningi, szukasz w fitnessie nowości i świeżości, a jednocześnie chcesz w profesjonalny sposób zadbać o swoje ciało i kondycję, to zajęcia właśnie dla Ciebie. Zajęcia te, podobnie jak trening step, przeznaczone są nie tylko dla wytrwałych sportowców i młodych osób, które trenują od dłuższego czasu. To świetne rozwiązanie dla każdego, także dla tych, którzy dopiero planują zacząć swoją przygodę z fitnessem. Nic dziwnego, że na zachodzie zajęcia na trampolinach cieszą się tak ogromną frekwencją – to idealna metoda na uśmiech i kondycję każdego dnia.

Trening na trampolinie to też świetna zabawa

Osoby, które choć raz spróbowały tej formy treningu szczególnie cenią sobie atmosferę zajęć, są zadowoleni z radości, jaką dają i podkreślają, że to rewelacyjny sposób na pozbycie się stresu i napięcia związanego z codziennymi obowiązkami. Ale dobry nastrój to nie wszystko, co zyskujesz dzięki trampolinie. Wybierając się do fitness klubu oczekujesz przede wszystkim skutecznej pracy nad ciałem. Odpowiednio przeprowadzone zajęcia na trampolinach pozwalają na spalenie nawet 500 kalorii!

Skakanie na trampolinie niesie ze sobą mnóstwo korzyści

Trening na trampolinach niesie ze sobą całą masę pozytywnych skutków dla ciała. Przede wszystkim, jest to bezpieczna forma ćwiczeń, która nie obciąża stawów, a jednocześnie wzmacnia mięśnie. Oprócz poprawy krążenia trampolina wpływa także na układ oddechowy oraz pozwala na skuteczną pracę nad równowagą. Podczas tej świetnej zabawy pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz szkodliwych toksyn ze swojego organizmu.

Zapraszamy na innowacyjne zajęcia na trampolinach w Energym. Zyskasz uśmiech, koordynację ruchową i wspaniałą sylwetkę!